Oto prezentujemy IV cykl konkursu „Ruszaj z przedszkolakiem łamigłowek szlakiem”. Było już o jesieni, o sporcie, o jedzeniu i myciu ząbków, a teraz czas na taniec! Przed nami karnawał, więc wykorzystajmy właśnie tą dyscyplinę jako narzędzie do miłego spędzenia czasu przy rozwiązywaniu naszych łamigłówek! :)


mailing_grudzien2

 

Konkurs ma na celu pobudzenie prawidłowego rozwoju wczesnodziecięcej matematyki u dzieci w wieku 2-6 lat. Nauczycielom dajemy narzędzie w postaci zadań związanych z edukacją matematyczną oraz schemat ich oceniania. Każde zadanie będzie aktywne przez 24H od momentu ukazania się na stronie konkursowej.

Zachęcamy do udziału wszystkich nauczycieli, rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym.

ZAPRASZAMY na stronę konkursową:

http://przedszkolowo.pl/konkurs-ruszaj-z-przedszkolakiem-lamiglowek-szlakiem 

Konkurs trwa do 31.12.2014r.

Partnerzy:

Granna_kwadrat_kolor_z_R

casio

ciufcia_logo1

BARTEK

Untitled-1