Zapraszamy 28 oraz 29 czerwca na Weekend z WeGirls w Galerii Mokotów (poziom 1). Na wszystkie dziewczynki czekają: autorka przygód Lalek Przyjaciółek oraz fryzjerka, która pięknie uczesze Wasze pociechy.

SOBOTA – od godz. 12.00 do 15.00 Joanna Charms podpisuje książki
NIEDZIELA – podwójne atrakcje:
od godz. 11.00 do 13.00 Joanna Charms podpisuje książki
od godz. 13.00 do 17.00 fryzjerka układa dziewczynkom fryzury na wzór jednej z 10 uczesanych lalek
Weź udział w letnim konkursie!
Baw się z nami! Świętuj początek lata z WeGirls!

wegirls1wegirls

WeGirls to więcej niż piękne lalki, mądre książki, fajna moda czy atrakcyjne gry.
Te lalki to PRZYJACIÓŁKI!
Mają osobowość, żyją w książkach, są ich bohaterkami. Noszą okulary i mają piegi, są jak prawdziwe dziewczynki – swobodne i naturalne.W świecie WeGirls jako stały motyw przejawia się szacunek dla drugiego człowieka, troska o innych, troska o przyrodę, zainteresowanie kulturą – pełne zaangażowania i nadziei podejście do życia. Pewność siebie i otwartość na zmiany. Tolerancja dla odmienności i akceptacja różnorodności. Umiejętność krytycznej oceny rzeczywistości i przekonanie o własnym wpływie na rzeczywistość.Wierzymy, że można kształtować siebie i świat – WeGirls to sposób, żeby to powiedzieć i pokazać Dziewczynkom. Świat WeGirls został stworzony specjalnie dla nich – by inspirować!