Ostatnie dni lutego przyniosły to, na co całe Przedszkolowo.pl przygotowywało się kilka miesięcy: strony internetowe dla przedszkoli wystartowały! :)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jest bezpłatne i bajecznie proste w obsłudze, a aktywacja strony nie trwa dłużej niż 5 min – od nauczycieli, którzy już prowadzą u nas strony wiemy, że najwięcej czasu zajmuje wymyślenie adresu ;)

Poniżej kilka powodów, dla których najlepiej razem z nami prowadzić stronę przedszkola :)

1. Szybka i prosta aktywacja strony w 3 krokach:

• Krok 1: wybór placówki z katalogu przedszkoli.
  • Krok 2: ustalenie adresu strony (w formacie: www.wybrany-adres.przedszkolowo.pl)
  • Krok 3: wybór szablonu strony spośród udostępnionych projektów graficznych

Otrzymujesz aktywną stronę przedszkola gotową do aktualizacji, która automatycznie pojawi się wraz z wizytówką Twojego przedszkola w bazie przedszkoli.

2. Panel do zarządzania stroną – łatwy w obsłudze:

• Gotowe kategorie wpisów: „Komunikaty” i „Relacje” – do nich wgrywasz aktualne informacje
  • Możesz (ale nie musisz!) umieścić dodatkowe podstrony, jeśli będą Ci potrzebne.
  • Aktualizujesz dane teleadresowe – jednocześnie aktualizując dane w katalogu przedszkoli.
  • Możesz wybrać inny szablon graficzny.
  • Zapraszasz inne osoby do wspólnego prowadzenia strony.

Więcej o zarządzaniu stroną przeczytasz tu: Strona przedszkola na Przedszkolowo.pl

3. Prowadząc stronę, jesteś w kontakcie z innymi nauczycielami:

Panel zarządzania stroną znajduje się w „Strefie Nauczyciela” – konkurs czy relacja, którą zamieszczasz na swojej stronie, jest automatycznie widoczna dla innych nauczycieli odwiedzających Przedszkolowo.pl („Komunikaty” dla rodziców są jednak widoczne tylko na stronie przedszkola.)

Dodatkowo w Strefie Nauczyciela jest miejsce dla wymianę doświadczeń i materiały dydaktyczne – aktualizacja strony przedszkola jest więc okazją do znalezienia wielu inspiracji :)

4. Bezpłatne wszystkie podstawowe funkcje:

Zarówno aktywacja oraz prowadzenie strony przedszkola są darmowe – po prostu korzystaj z przygotowanych narzędzi :)

Polub Przedszkolowo.pl na Facebook.com