Zeszłotygodniowe Mikołajki nas nie rozleniwiły – a na dowód tego prezentujemy dziś efekt naszych ostatnich prac: możliwość przypisania się do swojego przedszkola!

A do czego to w ogóle potrzebne? :? Abyś mógł aktualizować informacje o swoim przedszkolu w bazie przedszkoli także wtedy, gdy nie masz jeszcze aktywowanej u nas jego strony. :-)

Masz już stronę przedszkola na Przedszkolowo.pl? Jeśli tak, jesteś już przypisany do swojej placówki. Nie musisz więc przechodzić przez ten proces!

Jak się przypisać do swojego przedszkola?

To bardzo proste:

1. Zarejestruj się na Przedszkolowo.pl
  2. Wejdź do Strefy Nauczyciela
  3. kliknij w „Wybierz placówkę” na pomarańczowym boksie.
  4. Wpisując kod pocztowy swojego przedszkola, odnajdź je w naszej bazie* – po wskazaniu swojej placówki, zostaniesz do niej przypisany.

*Jeśli na liście placówek nie odnajdziesz swojego przedszkola – możesz je od razu dodać i przypisać się do niego.

WAŻNE: Jedna osoba (tj. zarejestrowany profil użytkownika) może być przypisana do 1 placówki!

Jak aktualizować dane swojego przedszkola?

Informacje o swojej placówce możesz zmieniać w panelu zarządzania.

Gdy przypiszesz się już do przedszkola, po zalogowaniu zajrzyj do Strefy Nauczyciela i kliknij w „Zarządzaj placówką” (przycisk na pomarańczowym boksie „Moja placówka”). Zobaczysz wtedy panel z kilkoma zakładkami: Strona www, Moderatorzy, Rodzice, Dane teleadresowe.

Gdy wybierzesz zakładkę „Dane teleadresowe” wyświetlą się informacje, które możesz edytować i aktualizować.

[kliknij w obrazek, by go powiększyć]

Panel zarządzania przedszkolem - Dane teleadresowe

Jakie informacje o przedszkolu mogę zamieścić?

Obowiązkowe informacje, które trzeba zamieścić o placówce, by mogła być w bazie przedszkoli, to:

1. nazwa placówki (raz dodana może być zmieniona jedynie poprzez zgłoszenie tego naszej redakcji),
  2. typ i rodzaj (publiczna / niepubliczna, przedszkole / oddział przedszkolny / inna forma),
  3. jej adres (ulica, kod pocztowy, miejscowość, gmina, powiat, województwo),
  4. numer telefonu.

Dodatkowo warto uzupełnić informacje, takie jak:

1. numer fax,
  2. adres e-mail przedszkola,
  3. strona internetowa przedszkola,
  4. godziny otwarcia,
  5. imię i nazwisko dyrektora,
  6. krótki opis placówki.

Wszystkie dane są automatycznie wyświetlane w bazie przedszkoli – na wizytówce Twojego przedszkola. Aby ją wyświetlić, kliknij niebieski przycisk „Zobacz wizytówkę placówki” w zakładce „Dane teleadresowe”.

WAŻNE: Jeśli dane, które wprowadzasz nie są od razu widoczne na wizytówce, odczekaj kilka minut i ponownie odśwież stronę.

Przykład wizytówki przedszkola w bazie Przedszkolowo.pl: Samorządowe Przedszkole nr 38 Akademia Zielonego Misia

WAŻNE: W zakładce „Dane teleadresowe” masz dodatkowo możliwość wgrania logo przedszkola. Obecnie jest ono jednak wyświetlane wyłącznie na stronie przedszkola, jeśli prowadzisz ją na naszej platformie.

Więcej informacji o przypisywaniu się do przedszkola, znajdziesz w dziale Pomoc – Przypisanie się do przedszkola

informacje