Krakowskie przedszkolaki podczas wakacji będą mogły skorzystać z oferty edukacyjnej 55 przedszkoli.

„Wakacyjne” przedszkola w Krakowie – lipiec i sierpień 2012

• Szesnaście placówek czeka na Podgórzu: 8 w lipcu i 8 w sierpniu.
  • Na obszarze Krowodrzy i Śródmieścia dyżur będzie pełnić 10 placówek w lipcu, oraz 9 przedszkoli w sierpniu.
  • Natomiast rejon Nowej Huty to aż 11 przedszkoli z wakacyjnym dyżurem w lipcu, oraz 10 w sierpniu.

Zapisy do przedszkola na wakacje

O decyzji przyjęcia dziecka do przedszkola na czas wakacyjnego dyżuru decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłaszanie dzieci było możliwe na początku maja, jednak nie bez szans są rodzice, którzy przegapili ten termin. Zapisać dziecko do przedszkola pełniącego dyżur można bowiem w dowolnym późniejszym terminie – jedynym warunkiem są po prostu wolne miejsca w danej placówce.

Lista przedszkoli dyżurujących w wakacje 2012 r.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę przedszkoli publicznych, pełniących wakacyjne dyżury w lipcu oraz w sierpniu. Oto ona! :)

Rejon: Podgórze

Dyżur w lipcu – 8 przedszkoli, m.in:

Dyżur w sierpniu – 8 przedszkoli, m.in:

Zobacz pełną listę przedszkoli – Przedszkola w wakacje: Podgórze (pdf)

Rejon: Krowodrza i Śródmieście

Dyżur w lipcu – 10 przedszkoli, m.in:

Dyżur w sierpniu – 9 przedszkoli, m.in:

Zobacz pełną listę przedszkoli – Przedszkola w wakacje: Krowodrza i Śródmieście (pdf)

Rejon: Nowa Huta

Dyżur w lipcu – 11 przedszkoli, m.in:

Dyżur w sierpniu – 9 przedszkoli, m.in: