Solidna  porcja praktycznej wiedzy
- teraz bezpłatnie!

Wydawca czasopisma „Wychowanie w przedszkolu” – dedykowanego nauczycielom wychowania przedszkolnego oraz dyrektorom przedszkoli, przygotował nie lada niespodziankę!

Pełne wydanie jednego z numerów czasopisma możesz teraz pobrać bezpłatnie w formie .pdf

Inspiracja dla nauczycieli i dyrektorów

Miesięcznik „Wychowanie w Przedszkolu” adresowane jest do wszystkich nauczycieli pracujących w przedszkolach, w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych, a także w innych formach wychowania przedszkolnego, oraz do dyrektorów tych placówek.

Magazyn dostarcza wielu inspiracji – wspiera codzienną pracę nauczyciela i motywuje go do ustawicznego doskonalenia i rozwoju zawodowego. Zachęca do refleksji pedagogicznej i analizowania własnych doświadczeń. Jego specjalistyczno-metodyczny charakter od lat jest gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego publikowanych artykułów i porad.

Od tego roku czasopismo ukazuje się w zmienionej szacie graficznej i nowoczesnym formacie!

Pobierz swój egzemplarz miesięcznika!

Aby pobrać swój bezpłatny egzemplarza miesięcznika, wejdź na stronę wydawnictwa:
Pobierz bezpłatneWychowanie w przedszkolu

Serdecznie polecamy! :-)