Jak twórczo bawić się z dzieckiem?
Jak rozwijać kreatywność i pobudzać wyobraźnię u przedszkolaków?
Co zrobić, gdy zachowanie dziecka budzi nasze wątpliwości?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć podczas „Akademii Przedszkolaka” organizowanej w ramach 2. Targów Książki dla Dzieci, 1-3 czerwca 2012, w godz 10:00-16:00, przez Samorząd Województwa Małopolskiego. W piątek, 1 czerwca o godz. 11.20 Akademię zainauguruje Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego.

W ramach Akademii Przedszkolaka, zgodnie z zasadą „słowa uczą, przykłady pociągają”, odbędą się zajęcia dla nauczycieli, natomiast w zaaranżowanym na terenie Targów Kreatywnym Przedszkolu o każdej pełnej godzinie będą prowadzone zajęcia przez nauczycieli wychowania przedszkolnego dla rodziców z dziećmi nt. zwyczajów i tradycji regionalnych.

Zobacz szczegółowy program

Serdecznie zapraszamy! Wstęp bezpłatny!