Wczoraj swoją premierę miała długo wyczekiwania przez Was funkcjonalność – możliwość zamieszczenia logo przedszkola na stronie! :-) Wgrane logo jest wyświetlane w boksie „Kontakt”, znajdującym się z prawej strony.

WAŻNE: Aby logo przedszkola zamieścić na stronie, musisz posiadać plik logo zapisany na swoim komputerze.

Jak zamieścić logo na stronie przedszkola?

Krok 1: Po zalogowaniu otwórz panel zarządzania stroną (CMS) i jego zakładkę „Dane teleadresowe”. W niej zobaczysz box „Wgraj logo przedszkola”. Kliknij w pomarańczowe hasło „>Wgraj logo” wyświetlane na dole boxu.

[kliknij obrazek, by powiększyć podgląd]

Krok 2: Zostanie wyświetlony formularz z polem do wgrania logo. Kliknij „Przeglądaj” i wybierz ze swojego komputera plik logo przedszkola.

[kliknij obrazek, by powiększyć podgląd]

Krok 3: Po wybraniu pliku kliknij pomarańczowy przycisk „Zmień logo

[kliknij obrazek, by powiększyć podgląd]

Strona zostanie załadowana ponownie – zobaczysz zielony komunikat „Logo wgrano pomyślnie”, a w boxie służącym do wgrania logo wyświetlony zostanie plik.

[logo w boxie w panelu CMS]

Jednocześnie pojawi się on na stronie Twojego przedszkola.

[logo na stronie przedszkola]

WAŻNE: Po zamieszczeniu logo na stronie koniecznie sprawdź, czy wyświetla się ono prawidłowo – nie jest zbyt małe lub zniekształcone. Obszar przeznaczony na wyświetlanie logo przedszkola jest dobrany tak, by loga właściwie zaprojektowane były czytelne.

Jeśli logo Twojego przedszkola jest niemożliwe do odczytania na stronie (np. jest zbyt wąskie) – zastanów się nad jego „odświeżeniem” (naniesieniem niewielkich zmian w istniejącym logo), lub zleceniem zaprojektowania całkiem nowego. Będzie to korzystne nie tylko w przypadku wyświetlania logo na stronie przedszkola, lecz także przy zamieszczaniu go na materiałach reklamowych czy innych serwisach internetowych.

Masz problem z zamieszczeniem logo na stronie?

Napisz do nas: info@przedszkolowo.pl

Pomożemy dopasować plik oraz zniwelować ewentualne zniekształcenia! :-)