Co prawda dopiero zaczął się marzec – ale dobrze wiemy, że przygotowanie przedszkola do udziału w konkursie, to nie takie hop-siup. Dlatego zadanie ułatwiamy i prezentujemy listę kwietniowych konkursów, w których warto wziąć udział :)

Oto one:

Miejskie Przedszkole w Bukownie k/Olkusza organizuje konkurs dla opiekunów przedszkolaków z całej Polski :)Przedmiotem konkursu są fotografie prezentujące przeżycia, nastroje i emocje najmłodszych, towarzyszące poszczególnym sytuacjom. Konkurs trwa do 2 kwietnia 2012 r.

Konkurs dla dzieci z przedszkoli w Łodzi w wieku 4-6 lat, a zaprasza do udziału organizator: Przedszkole Miejskie nr 22 w Łodzi. Konkurs trwa do 3 kwietnia 2012 r.

Przedszkole nr 43 ”U KRECIKA SZYBOWNIKA” w Bydgoszczy zaprasza wszystkie przedszkolaki do nadsyłania ciekawych fotografii wykonanych podczas spacerów i wycieczek – oczywiście przy pomocy rodziców i nauczycieli. Konkurs trwa do 15 kwietnia 2012 r.

Ostatnie dwa konkursy mają jednego organizatora: Miejskie Przedszkole Nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach :)

Do udziału zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat z całej Polski! Konkurs trwa do 23 kwietnia 2012 r.

W Spartakiadzie może wziąć udział 10 zespołów dwuosobowych (1 zespół z danego przedszkola) – spieszcie więc ze zgłoszeniami :) Spartakiada odbędzie się 24 kwietnia 2012 r.

Zapraszamy do udziału w konkursach i oczywiście do zdania nam szczegółowych relacji! :) Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników! :)