Strona internetowa przedszkola - logo

Strony przedszkolne prowadzone na Przedszkolowo.pl to nie tylko ułatwienie dla przedszkoli, które mogą bezpłatnie przedstawić swoją ofertę i zaprezentować atuty placówki.

To przede wszystkim dobry sposób na usprawnienie komunikacji z rodzicami, którzy przez stronę internetową mogą być na bieżąco z aktualnymi ogłoszeniami oraz wydarzeniami planowanymi w przedszkolu.

Strona internetowa przedszkola nie zastąpi oczywiście bezpośredniego spotkania z wychowawcą, idealnie sprawdzi się jednak w sytuacji, gdy planowana jest np. wycieczka, do której trzeba się (i dziecko;-) odpowiednio przygotować, a nauczyciel na stronie przedszkola zbierze wszystkie ważne informacje na jej temat.

Informacje na stronie nie muszą ograniczać się tylko do ogłoszeń – nauczyciele coraz częściej uwieczniają na zdjęciach przebieg zajęć i prace dzieci. Rodzice dzięki fotografiom mają lepszy obraz tego, jak wygląda nauka i zabawa w placówce, a dziecko ma dodatkową motywację, by opowiedzieć mamie i tacie o szczegółach zajęć, w których brało udział.

Strona internetowa prowadzona przez przedszkole to okazja do:

1. zebrania w jednym miejscu najważniejszych informacji, takich jak dane kontaktowe, jadłospis czy rozkład zajęć,
2. informowania rodziców o zmianach (np. w programie zajęć) i szczegółach nt. planowanych wydarzeń,
3. prezentowania galerii z zajęć i uroczystości,
4. udostępniania rodzicom dokumentów do pobrania.

Pracujesz w przedszkolu?
Przyjaźnisz się z którąś z placówek?
Twoje dziecko uczęszcza do przedszkola?

Koniecznie daj znać w przedszkolu o bezpłatnym narzędziu do prowadzenia strony internetowej!

Aktywacja strony jest szybka, a jej prowadzenie bajecznie proste! :)