Strona konkursu: www.przedszkolowo.pl/konkurs

Udział w konkursie „Przegoń nudę!” polega na stworzeniu całą grupą podczas zajęć w przedszkolu (pod przewodnictwem nauczyciela:) gry planszowej nt. aktywnego spędzania wolnego czasu. Praca konkursowa ma postać wpisu w dziale „Relacje” na Przedszkolowo.pl, w treści którego jest opisana stworzona gra, a także dołączone są zdjęcia z zajęć, na których została stworzona oraz zdjęcia samej gry.

Ważne, by w treści wpisu znajdowały się informacje nt. placówki, z której praca pochodzi (nazwa, dane teleadresowe), imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego zajęcia i oczywiście nazwa i wiek grupy przedszkolnej, w której zajęcia się odbyły i która wykonała grę! :)

Wgrywanie pracy

Aby wgrać pracę (relację) na konkurs, zaloguj się w „Strefie Nauczyciela”, kliknij pomarańczowy przycisk „Dodaj publikację” – a następnie z listy wybierz „Dodaj relację” .

Zostanie wyświetlony formularz dodawania relacji, w którym należy wypełnić opisane niżej pola.

Twój wpis zostanie wyświetlony w Strefie Nauczyciela, a także na liście prac, w zakładce „Prace” na stronie konkursu. Pod tytułem wpisu będzie informacja o tym, że jest to praca konkursowa i że można na nią głosować. W tym samym miejscu będzie także informacja o liczbie oddanych głosów.

Jeśli prowadzisz stronę internetową przedszkola – wgrana relacja pojawi się również na Twojej stronie, także z przyciskiem umożliwiającym oddanie na nią głosu :) Pamiętaj, że na Twoją prace będzie można głosować codziennie, do dnia zakończenia konkursu! Każdy głos to większa szansa na wygranie Nagrody Specjalnej! :)

Przeczytaj, jak głosować na prace konkursowe!

Wgrywanie prac i głosowanie trwa do 31 maja!