Aktualizacja informacji o przedszkolu

Jeśli jesteś przedstawicielem przedszkola i przypiszesz się do niego na Przedszkolowo.pl, otrzymujesz dostęp do zarządzania informacjami na jego wizytówce w ogólnopolskiej bazie przedszkoli.

Możesz na bieżąco aktualizować np. numer telefonu czy faxu, adres e-mail, godziny otwarcia, czy opis placówki. Nie wszystkie dane można jednak zmieniać od ręki.

Informacjami o placówce, które możesz zmienić tylko za pośrednictwem administratorów Przedszkolowo.pl są:

  1. nazwa przedszkola
  2. typ i rodzaj placówki
  3. adres przedszkola (województwo, powiat, gmina, ulica, nr, kod pocztowy)

Dlaczego tych informacji nie można zmieniać samodzielnie?

Przed „szybką” aktualizacją zablokowane zostały najważniejsze dane przedszkola, które na ogół są stałe (lub zmieniają się bardzo rzadko). Aby zmniejszyć ryzyko pojawienia się błędów właśnie w tych obszarach, aktualizację nazwy i lokalizacji przedszkola poddajemy dodatkowej weryfikacji.

Jak zmienić informacje o nazwie i lokalizacji swojego przedszkola?

Jeśli nazwa, typ lub rodzaj Twojej placówki jest inny niż na wizytówce, lub zmienił się jej adres, napisz do nas na adres: info@przedszkolowo.pl a w treści wiadomości podaj:

a) dane, które wymagają zmiany

b) oraz nr REGON placówki.

Dzięki temu będziemy mogli otrzymane informacje zweryfikować z rejestrem udostępnianym przez GUS, a tym samym będziemy mieć pewność, że do aktualizacji nie wkradł się żaden błąd. Dodatkowo Twoja placówka zostanie oznaczona w naszym systemie jako „zweryfikowana”*.

Co oznacza „Zweryfikowano”* na wizytówkach przedszkoli?

Jeśli na wizytówce przedszkola, lub na liście przy danej placówce, wyświetla się znaczek „Zweryfikowano”, oznacza to, że została sprawdzona zgodność nazwy i adresu placówki z informacjami zawartymi w zbiorze Głównego Urzędu Statystycznego.

*Oznaczenie „Zweryfikowano” zostanie wprowadzone wkrótce.