Strona konkursu: www.przedszkolowo.pl/konkurs

W konkursie „Przegoń nudę! – konkurs dla przedszkoli na grę planszową” decyzją Jury zostaną nagrodzeni autorzy prac, które zajmą I, II i III miejsce, a także autorzy tej pracy, która zostanie uznana za najciekawszą przez internautów w głosowaniu.

Każdy może oddać 1 głos dziennie na ulubioną pracę – codziennie, przed czas trwania konkursu! :) Listę prac znajdziecie tutaj: Prace konkursowe.

Jak oddać głos na pracę?

Aby zagłosować, wyświetl pracę, na którą chcesz oddać głos danego dnia i kliknij w niebieski przycisk „Głosuj” znajdujący się pod jej tytułem.

Po kliknięciu pojawi się formularz głosowania, który należy uzupełnić:

Po kliknięciu w przycisk „Głosuj” na Twój adres e-mail zostanie wysłany link, w który należy kliknąć, by potwierdzić swój głos. Po kliknięciu w link z maila, Twój głos zostanie zliczony, a na stronie pojawi się komunikat:

WAŻNE: link nie zostanie wysłany, jeśli danego dnia już oddałeś głos na tę lub inną pracę.

Nagrody dla głosujących!

Każda osoba, która choć raz odda głos na pracę konkursową otrzyma nagrodę* – 1-dniowy dostęp do wszystkich gier edukacyjnych na Ciufcia.pl

Kod umożliwiający całodniowy dostęp do gier, zostanie wysłany po zakończeniu konkursu do wszystkich głosujących, na adres e-mail podany podczas głosowania :)

*(Każdy głosujący otrzyma 1 kod – bez względu na liczbę oddanych głosów.)

Więcej o nagrodach >