Cała reszta to szczęście” to pierwsza wspólna akcja Mennicy Polskiej oraz Fundacji TVN nie jesteś sam podczas której zbierane są fundusze na leczenie i rehabilitację dzieci będące pod opieką Fundacji TVN nie jesteś sam.

mennica

W tym roku sieć sklepów firmowych BARTEK po raz kolejny dołączyła do grona partnerów akcji by w ten sposób wesprzeć działania na rzecz chorych dzieci.
Reszta w Szczęśliwych Dukatach, którą możecie otrzymać w sklepach firmowych BARTEK w całej Polsce to środki finansowe które zostaną przekazane Fundacji TVN na leczenie i rehabilitację dzieci.

stand

Pomaganie innym jest bezcenne.

Robiąc zakupach firmowych BARTEK, poproś o wydanie części reszty w Szczęśliwych Dukatach. Jeden Szczęśliwy Dukat to 5 zł.

Już 5 złotych wystarczy aby wesprzeć leczenie i rehabilitację dzieci będących pod opieką Fundacji TVN nie jesteś sam.

Odbierając resztę w Szczęśliwych Dukatach warto pamiętać, że do Państwa portfeli trafiają mosiężne Szczęśliwe Dukaty, które wybili najlepsi mincerze Mennicy Polskiej.
Krążki monetarne 5 Szczęśliwych Dukatów zostały wybite na tych samych maszynach menniczych oraz tymi samymi technikami monetarnymi co polskie monety obiegowe, którymi na co dzień posługujemy się podczas zakupów.
Autorami wizerunków Dukatów są: Martyna Wojciechowska, Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha i Kuba Wesołowski.
Zbierz kolekcję Szczęśliwych Dukatów zaprojektowanych przez gwiazdy TVN i pamiętaj, że Cała reszta to szczęście!

PLAKAT 100X70