Twórcze przedszkole - logoProjekt „P21 – Twórcze Przedszkole XXI wieku” adresowany jest do wszystkich osób, których działania związane są z wczesną edukacją: dyrektorów i nauczycieli, doradców metodycznych i konsultantów, a także do rodziców, babć i dziadków!

W projekcie jest miejsce dla instytucji takich jak przedszkola, punkty przedszkolne, inne formy wychowania przedszkolnego, a także stowarzyszenia i fundacje oraz firmy oferujące produkty i usługi dla przedszkoli.

W marcu i kwietniu 2012 r. organizatorzy projektu -  platforma edukacyjna eduskrypt.pl oraz Stowarzyszenie „Klub Twórczego Nauczyciela”, zapraszają dyrektorów i nauczycieli na cykl bezpłatnych seminariów regionalnych pt: ” Czy przedszkola są przygotowane na zmiany związane z potrzebami dzieci urodzonych w XXI wieku?”

Terminy i miejsca poszczególnych szkoleń dostępne są na stronie projektu: Szkolenia P21

Liczba miejsc ograniczona – zapraszamy więc do szybkiego przesyłania zgłoszeń :)

Szkolenia P21 - grafika